Ekonomi

Bakan Kurum: Gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum “Allah devletimize zarar vermesin, Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun, dualarını duyduk. Tüm yeşil alanlarla, sosyal tesislerle gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. İnşallah güzel evlerimizi teslim edeceğiz. en kısa sürede size.”söz konusu.

Bakanın açıklaması şöyle:

İnşallah her zaman yeni evlerimizin temellerini Gaziantep’te ve sınır şehrimiz Kilis’te en kısa zamanda atacağız. Şimdiden yeni evlerimizin hayırlı olmasını diliyorum. Tarihiyle, kültürüyle, sanayisiyle, yiğit insanlarıyla kalbimizde Gaziantep var. Hep bir arada yaşadığımız o acılı günlerde bile hep duyduk; Devletimizden Allah razı olsun, Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun dualarını duyduk. Tüm yeşil alanları ve sosyal tesisleri ile gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. İnşallah en kısa zamanda keyifli evlerimizi sizlere teslim edeceğiz.

İlk sözleşmelerimizi imzaladık. temellerini attık. Bugün Gaziantep ve Kilis’te sayısı 62 bine ulaşan evlerimizin harcını aynı anda karıştırıyoruz. Bu havanları dökerken Hacı Bayram Veli’nin şehri inşa etmek insanı inşa etmek demektir sözünü asla unutmayacağız.

Nasıl ki Cumhurbaşkanımız bu ülkenin bütün dev eserlerine kefil olduysa, bu mübarek beldelerin dirilişine de Cumhurbaşkanımız kefildir. İnşallah bir sonraki ramazan ayında da Cumhurbaşkanımızın şerefiyle sıcacık evlerimizde yeniden buluşuruz. Birlikte orijinal hikayeler yazacağız. Yavrularımızı hep birlikte yeni yuvalarına getireceğiz diyorum.

karacobanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu