Haber

SADAT’tan reklam çıkışına Kılıçdaroğlu’nun “Aklını alırım” tepkisi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam TV100’de emektar gazeteci Uğur Dündar’ın sorularını yanıtladı. Yayın sırasında ekranda Sedat ‘nin reklamı büyük bir krize neden oldu. O reklamda, Sedat“Stratejik danışmanlık, eğitim ve lojistik…”in çeşitli hizmetlerinin sıralandığı görüldü.

KILIÇDAROĞLU: AKLINIZI TUTSUN

Kılıçdaroğlu, baskın ziyareti nedeniyle gerginlik yaşadığı şirketin reklamı ve daha önce kullandığı sözler üzerine. Sedat

TANRIVERDİ İŞİN BİLİNÇLİ YAPILDIĞINI BİLDİRİYOR

Kılıçdaroğlu’na zehirli sözlerle tepki Sedat Söz konusu reklamdan açıklama geldi. SADAT Lideri Melih Tanrıverdi, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun konuşmasında reklamın yayınlanması için bilinçli çalıştıklarını belirtti.

“EN İYİ reytingi SADAT-KILIÇDAROĞLU’NUN BİRLEŞTİRDİĞİNİ İZLEDİK”

“2022 PR incelemesi yaptığımızda en iyi reytingi SADAT-Kılıçdaroğlu ortaklığının aldığını gördük. Reklam departmanımız 1.500 TL’lik reklam vererek bu reytingi iyi bir PR çalışmasına dönüştürdü” diyen Tanrıverdi, “Bir hanımefendi CHP’li Kılıçdaroğlu hafta ortasında Dündar’la yapacağı programın cumartesi günü yayınlanacağını söyleyince kanal planlamamızı değiştirmek zorunda kaldık.Bazen evdeki hesapla evdeki hesap uyuşmuyor. pazar… Değil mi Kılıçdaroğlu Bey?” terimini kullandı.

“ZİHNİMİZE AKIL VERİRSENİZ REVİZE OLURSUNUZ”

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımını da aktaran Tanrıverdi, “Kılıçdaroğlu’nun bin beş yüz liralık reklama yenik düşeceğini kim söyleyebilir… Biz aklımıza zekat verirsek diriltilirsiniz” dedi.

habertarakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu